O mně

O mně

Kristian_2014_OKJsem lektor zdravého života. Pomáhám lidem uzdravit jejich tělo a vztahy. Pracuji s orientální diagnostikou, etikoterapií, a tachyonizovanými nástroji – podle znaků na těle diagnostikuji kvalitu orgánů a s tím související myšlenkové vzorce chování.

Výsledkem je uvědomělá změna myšlení a chování způsobující samoozdravné procesy v těle.

“Mám takovou vizi, že 80% našich problémů bychom si měli umět vyřešit sami. A teprve se zbývajícími 20%, tam kde si už nevíme rady by nám měl pomoct terapeut.”

Příběh

V době kdy píšu tyto řádky je rok 2013, je mi 42 let. Mé tělo funguje velmi dobře. Jediná, věřím, že dočasná závada, která začala v raném dětství je nedoslýchavost na levé ucho. Několik let jsem absolvoval řadu 2 týdenních pobytů v nemocnici, avšak bez zjevného zlepšení. Ostatní orgány fungují dobře. Ve vztazích je to taky celkem fajn. Občas dochazí k menším nedorozuměním, které se rychle vyřeší. Naučil jsem se mít rád každého takový jaký je.

Před 16 lety jsem měl jednoduchý pohled na život – lehká práce, hlavně si užívat bez námahy a bezstarostně žít. Lež a přetvářka byly běžné součásti mého života. Zdraví fungovalo přiměřeně věku – časté smrkání po celý rok, na jaře a na podzim po 2 týdnech angína nebo chřipka. Žil jsem průměrný život.

Jednoho dne mi kamarád Petr řekl: „Domluvil jsem ti setkání se zajímavým člověkem. Je to terapeut.“ Žádné vážné potíže jsem neměl, ale ze zvědavosti jsem tam šel.

První věta po přivítání zněla: „Za všechny nemoci si můžete sám.“ To byl pro mně šok! Dvě hodiny jsme si povídali na toto téma, srovnal mi energetický systém a několik dalších let jsme se pak neviděli. Tenkrát jsem netušil, že tohle setkání hodně ovlivní můj život.

Za pár let jsem se oženil, narodilo se nám děvčátko a začaly potíže. Měl jsem výborně placenou práci, ale nedělala mi radost. Žena se po porodu zaměřila na dítě a já jsem byl jen nedůležitý doplněk. Ladění partnerského vztahu se od té doby stalo důležitým tématem každodenního života. Přidejme k tomu probuzené křivdy z dětství a koktejl potíží máme hotov.

Pomoc přišla po pár měsících ve formě člověka jakoby z jiné planety. Doporučil mi vegetariánství, meditaci, pár knih spirituálních mistrů a další rady. Začal jsem studovat, hledat odpovědi a dramaticky měnit životní styl. Byl jsem novým poznáním tak nadšený, že jsem ho začal vnucovat všem kolem sebe. Způsobilo to zemětřesení ve vztazích v rodině. Přišel jsem o řadu přátel, jednoduše i proto, že už jsme si neměli co říct. Po dvou letech jsem pochopil, že každý má  právo žít podle sebe a přestal jsem dávat nevyžádané rady.

I vy hledáte odpovědi na své otázky? Dovolte mi podělit se o své zkušenosti a praktické návody, které mi pomohly zlepšit život.